Więcej
  Komentarze
  @trzynasty. PIS otwiera nowe komisariaty, a puknij ty się w globus. PIS otwierał, i owszem, łomem, w nocy, siedzibę Kontrwywiadu NATO. Wezwano policję.
  @Gość: Kozik niejadek Nawet ta szczujnia wyborcza wczoraj o tym pisala przyjacielu :) a PO? Po juz nie ma. Jest na dnie,tak jak naklad wyborczej . Co za Piekny dzien :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @Gosc: trzynasty Co do PO, to pies im mordę lizał. Co do ciebie, taki przyjaciel jak ty to raz ugryzł mnie w nogę. O Wyborczą się nie martw, jak ty przestaniesz kupować ja będę kupował dwie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Gosc: Kozik niejadek Hmm nie bede wnikal w jakich okolicznosciach cie ugryzl,w tych sprawach jestem tolerancyjny:) ale na pisowcow uwazaj.. co ci sie tak w tym scierwie podoba,ze nawet dwie bedziesz kupowal? To interesujacy przypadek.no chyba ze dla przyjaciela..
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @Gosc: Kozik niejadek Ja nigdy tego szmatlawca nie kupilem! W zyciu! Zawsze kradne rano jak biore nalewke i krakersy. Na zlosc Michnikowi! A od jutra dwie, zeby dla ciebie nie starczylo:)
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @Gosc: trzynasty Hahaha biedne POrabance maja BUL pupy ze trzynasty wali ich prosto w oczy,i to tak duzy ,ze nawet podszywaja sie pod niego :D bezcenne xD
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Nie komentujmy wypocin tego kolo, jak mu tam @trzynasty, bo jeszcze pomyśli, że napisał coś mądrego :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Chwasty są OK. Przykrywają śmieci. Metoda usuwania roślin przez polewanie środkiem chwastobójczym jest barbarzyńska, niszczy przyrodę i odsłania śmieci, których nikt nie sprząta.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Cudowne PKP...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Bielsko-Biała Północ wygląda tak samo, o ile nie jeszcze gorzej. Szkoda tych straconych ośmiu lat, pewno inna władza bardziej dbałaby o perony..
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  i po trzynaste!!!! chcialbym sie po raz kolejny ujawnić i przeprosic za ten pisowski jad który czasami sączy się z moich wypowiedzi a ja przecież jako zdeklarowany gej kocham wszystkich i uwielbiam jak mnie prezes razem z piętą ładują w d.....
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  No prosze do czego PO doprowadzilo. A pis po pol roku rzadzenia otwiera nowe komisariaty policji.A nie tylko wpier&@la osmiorniczki
  @Gość: trzynasty Nie dla psa...ośmiorniczki .Wam małosolne kisić nakazano .
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @Gość: trzynasty A ty co? Troll pisu czy po prostu typowy pislamowski kretyn?? Pis cię popycha od tyłu już ponad pół roku a ty tego nie czujesz? Czy może macie od prezia za free środki znieczulające z lubrykantami??
  już oceniałe(a)ś
  1
  0