Więcej
  Komentarze
  a co robi ta ukraińska flaga na 12 zdjęciu ?
  @gooral69 Ukraincy też byli, wielu z nich mieszka od lat w Bielsku. Podobno łączą sie z nami w bólu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @gustawa Pół Bielska-B to ukraińcy łącznie z prezydentem siedzącym 3 kadencję na urzędzie (jakby ktoś nie wiedział) :D
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  I co?gdzie macie tego lidera? Przywodce ktory poprowadzi cala opozycje do zwyciestwa?gdzie nowy walesa? Szetyna?ktory wyszedl o 22 w piatek,i sennym glosikiem przestraszonego 5letniego dziecka cos tam mamrotal pod nosem? Petru ktory nie potrafi powiedziec kilku zdan bez jakiejs gafy czy glupoty? Najbardziej osmieszony i skompromitowany polski polityk ktory dzisiaj wyszedl na protest kodu BUL komorowski? Czy skompromitowany alimenciarz z kucykiem,ktory o polnocy w piatek nawolywal do ZAKONCZENIA (!!!) Strajku,i rozejscia sie,zamiast wybudowac tam miasteczko,i zrobic majdan. Byla to jedyna i niepowtarzalna szansa na wykopanie pisu na ksiezyc. Nie ma nikogo. Ani jednego nowego walesy. Nikogo z jajami,kto by poprowadzil ludzi do protestu. Sa tylko meskie ci*y bez jaj i ikry. Nie ma opozycji w Polsce. Nie istnieje. Juz nawet kłamaczka byla lepsza od szetyny ktory boi sie wlasnego cienia. Z takimi liderami to mozecie protestowac 100 lat .
  Co się złościsz? Każdy patrzy z czego żyje, pilnuje własnego biznesu, nie ma czasu na podskakiwanie z emerytami i bezrobotnymi z wyboru. :D Przecież 30 lat temu o to twój tatuś strajkował - prawda? ... i wygrał - prawda?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @cale_zycie_z_wariatami A ty co robisz dla sprawy, oprócz bezproduktywnego pisania głupot? Jesteś typowym polaczkiem buraczkiem, który potrafi tylko marudzić. Jak przychodzi coś do czego, to nie mam czasu, a po co, to się nie opłaca i w ogóle nie ma sensu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0