Więcej
  Komentarze
  Dwa dni temu wyborcza podała wyniki sprzedaży za styczeń. Spadek o 23% rdr. Już nawet lemingi się od was odwróciły za tą kłamliwą propagandę. To kiedy następna fala zwolnień?
  @cale_zycie_z_wariatami Durniu. Już od kilku miesięcy piszesz że wyborcza notuje spadek i jej koniec za parę tygodni. A jakoś nie widać żeby było gorzej. Ogarnij się w końcu i weź do prawdziwej roboty, a nie pasożytujesz na zdrowym społeczeństwie. Jak ci nie pasuje ten portal to poco na niego wchodzisz idioto?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kolejny dzień,i kolejny artykuł gdzie pani F "mija się z prawdą"
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ile było ale było, racja po ich stronie jednak faktem. Dużo draństwa w naszym państwie za sprawą rządzących też faktem. Transparent "anty" przekłamuje, bo ustawa proaborcyjna nie przewiduje tego w 24 tygodniu. Jest to nieładne nadużycie przekazu, też draństwo.
  @kafe Nikt nie neguje tutaj słuszności protestu. Po prostu wstyd,że kobieta pisze nieprawdę nawet w takiej wiadomości. To nam kobietom na pewno nie pomoże.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Widze że pani redaktor w formie,znowu drukuje :) No no,taka manifestacja i kilkanaście tysięcy ludzi,jednym slowem brawo kobietki!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ja tam widzę osób kilkadziesiąt,ewentualnie koło setki. No ale skoro pani Furtak pisze,że było kilkaset, to to MUSI być prawda. Prawda?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Co, boli pislamiści, że ludzie wychodzą na ulicę? Jak wam żal to też wyprowadźcie swoich zwolenników. Jakoś ich ne widać. Chyba że trudno wam wyciągnąć na ulicę degeneratów, malkontentów, pijaków, nierobów i zwykłych przygłupów jakimi są wyznawcy pislamu? Przyczepiacie się do ilości. Wystarczy policzyć. Zdjęcia są dość wyraźnie. Widać około 200 osób. Tylko że to tak naprawdę nie ważne. Ważne że są ludzie którym zależy na wolności. I to nie waszej pislamowskiej, bo wiem że wam nie potrzeba wiele do życia. Flaszka, paczka czipsów, tvpis wieczorem, kiełbacha z bułką i 500+ to dla was raj na ziemi.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kilkaset osób? A kto to liczył? Aaa.. no tak...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "pojawila sie tez kilkuosobowa kontrmanifestacja" Jak na protestach kodu jest kilkanascie osob,to Furtak pisze, ze bylo kilkaset. Jak jest kontrmanifestacja przeciwnikow,to Furtak pisze ze bylo kilka osob. Czyli jednak liczyc potrafi. Po prostu swiadomie klamie i wprowadza w blad ,wtedy kiedy trzeba. Brawo. Po prostu brawo..
  już oceniałe(a)ś
  0
  0